Andere Opties
Beschrijving
Deze zoute sojasaus is een onmisbare smaakmaker in de Indonesische en Zuidoost-Aziatische keuken. Gebruik het om een hartige smaakdiepte toe te voegen aan wokgerechten, marinades en dipsauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 190 kJ / 45 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5.8 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 23.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!