Andere opties
Beschrijving
Geniet van de rijke en hartige smaken van saté met deze instantnoedels. In dit handige kopje zit een romige satébouillon met een vleugje ui, perfect voor een snelle en smaakvolle maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1862 kJ / 443 kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan verzadigd | 9.7 g |
| Koolhydraten | 62.4 g |
| waarvan suikers | 8.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.8 g |
| Zout | 6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








