AJINOMOTO Gyoza Prawn 600g
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Proef de smaak van de zee met Ajinomoto Prawn Gyoza. Gevuld met dikke garnalen en een mengeling van verse groenten, bieden deze dumplings een heerlijke zeevruchtenervaring. Snel en eenvoudig te bereiden: eenvoudig stomen, koken of bakken voor een smaakvolle maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 647 kJ / 160 kcal |
| Vet | 4.8 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 22 g |
| waarvan suikers | 2.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.2 g |
| Zout | 0.72 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!