ALL GROO Kimchi Gyoza 540g
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geef uw maaltijd een extra dimensie met All Groo Kimchi Gyoza. Deze Koreaanse dumplings zijn gevuld met een vurige kimchi-mix en bieden een voorproefje van authentieke Koreaanse smaken. Geniet ervan, gestoomd, gekookt of gebakken voor een smaakvol en spannend culinair avontuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 860 kJ / 205 kcal |
| Vet | 8 g |
| waarvan verzadigd | 2.4 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan suikers | 1.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.8 g |
| Zout | 1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!