Andere opties
Beschrijving
Heerlijke, zachte sardines ingelegd in rijke olie. Perfect voor op toast, in salades of als smaakvolle toevoeging aan uw maaltijden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 642 kJ / 153 kcal |
| Vet | 5.3 g |
| waarvan verzadigd | 1.31 g |
| Koolhydraten | 0.6 g |
| waarvan suikers | 0.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 25.6 g |
| Zout | 0.61 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!