AROY-D Organic Coconut Milk 250ml
€ 2,29
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze biologische kokosmelk is gemaakt van verse kokosnoten en biedt een rijke en romige smaak. Gebruik het om een vleugje tropen toe te voegen aan je favoriete gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 764 kJ / 185 kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 17 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.6 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!