AROY-D Thai Fruit Dessert In Coconut Milk 180g
€ 5,19
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Geniet van een zoet en verfrissend Thais dessert met deze kant-en-klare traktatie. Het bevat een mix van tropisch fruit in romige kokosmelk, perfect voor een lichte en bevredigende snack.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 429 kJ / 103 kcal |
| Vet | 6.3 g |
| waarvan verzadigd | 2.1 g |
| Koolhydraten | 9.8 g |
| waarvan suikers | 9.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.9 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!