AROY-D Banana In Coconut Milk 180g
€ 5,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een zoet en romig Thais dessert met deze kant-en-klare traktatie. Het bevat plakjes banaan in rijke kokosmelk, perfect voor een heerlijke snack of dessert.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 502 kJ / 120 kcal |
| Vet | 4.5 g |
| waarvan verzadigd | 3.5 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!