AROY-D Original Coconut Milk Large 500ml
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
AROYD Originele Kokosmelk in een verpakking van 500 ml is een veelzijdige keuze voor al uw kookbehoeften. Door de romige consistentie en rijke smaak is het een geweldige aanvulling op zowel hartige als zoete gerechten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 840 kJ / 200 kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 17 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!