ASHOKA Instant Dum Aloo 280g
€ 3,19
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van een romige en smaakvolle aardappelcurry met Ashoka Dum Aloo. Deze kant-en-klare maaltijd bestaat uit krieltjes gekookt in een rijke en romige jus op basis van cashewnoten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 481 kJ / 115 kcal |
| Vet | 6.4 g |
| waarvan verzadigd | 1.5 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.8 g |
| Zout | 0.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!