Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een populair Indiaas streetfoodgerecht met Ashoka Instant Bombay Pav Bhaji. Deze kant-en-klare maaltijd bestaat uit een pittige en smaakvolle groentecurry geserveerd met zachte broodjes.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 264 kJ / 63 kcal |
| Vet | 2.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 8 g |
| waarvan suikers | 0.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.4 g |
| Zout | 0.67 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!