ASHOKA Mini Potato Samosa 500g
€ 7,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een heerlijke Indiase snack met deze mini-aardappelsamosa’s. Deze knapperige gebakjes zijn gevuld met een hartige aardappel-erwtenvulling, perfect voor feestjes, aperitiefhapjes of een lekker tussendoortje.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 856 kJ / 205 kcal |
| Vet | 7.8 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 29.5 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.6 g |
| Zout | 1.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!