ASHOKA Mixed Vegetable Paratha 400g
€ 4,09
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van een smaakvol en gezond Indiaas platbrood met deze gemengde groenteparotta. Deze parotta is gevuld met een mengeling van groenten en kruiden, perfect voor een bevredigende en voedzame maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1114 kJ / 266 kcal |
| Vet | 7.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.9 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.3 g |
| Zout | 1.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!