ASHOKA Aloo Paratha 400g
€ 3,89
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van een smaakvol en bevredigend Indiaas platbrood met deze aloo paratha. Deze paratha is gevuld met een gekruide aardappelvulling, perfect voor een heerlijk ontbijt of tussendoortje.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1143 kJ / 273 kcal |
| Vet | 7.8 g |
| waarvan verzadigd | 0.9 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.9 g |
| Zout | 1.7 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








