ASIAN CHOICE Black Tiger Shrimp 31/40 700g
Uitverkocht
Andere Opties
Beschrijving
Deze sappige garnalen zijn vakkundig gepeld en ontkopt, zodat ze klaar zijn om te koken in jouw favoriete recepten. Perfect voor roerbakgerechten, curries, grillen of elk gerecht waarbij je de heerlijke smaak van garnalen wilt laten schitteren. Geniet van de uitzonderlijke kwaliteit en versheid van ASIAN CHOICE Black Tiger Shrimp.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 409 kJ / 96 kcal |
| Vet | 1.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 1.18 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!