ASIAN CHOICE Pangasius Steak 100/200 1kg
Op voorraad
Beschrijving
Deze hoogwaardige steaks zijn perfect om te grillen, bakken of braden. Hun milde smaak en zachte textuur maken ze tot een favoriet bij het hele gezin. Deze individueel ingevroren steaks zijn snel en gemakkelijk te bereiden en vormen een handige en gezonde aanvulling op uw maaltijdplanning.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 253 kJ / 60 kcal |
| Vet | 0.4 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0.8 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.



Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!