ASIAN CHOICE Peeled Edamame 500g
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ontdek de onweerstaanbare smaak en voedingskracht van Asian Choice Edamame. Deze jonge sojabonen zitten boordevol eiwitten, vezels en vitamines, waardoor ze een gezond en bevredigend tussendoortje of bijgerecht zijn. Stoom of kook deze levendige groene peulen eenvoudig en geniet van hun natuurlijke zoete en nootachtige smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 460 kJ / 110 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 8.6 g |
| waarvan suikers | 2.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0.02 g |
Allergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!