ASIAN HOME GOURMET Indonesian Mee Goreng Spice Package 50g
€ 2,09
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van de authentieke smaak van Indonesische mee goreng met dit smaakvolle kruidenpakket. Het is perfect voor het maken van dit populaire roergebakken noedelgerecht.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 795 kJ / 190 kcal |
| Vet | 10.7 g |
| waarvan verzadigd | 1.8 g |
| Koolhydraten | 15.7 g |
| waarvan suikers | 8.3 g |
| Vezels | 5.3 g |
| Eiwitten | 5.3 g |
| Zout | 10.43 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!