ASIAN HOME GOURMET Szechuan Classic Stir-Fry Spice Package 50g
€ 2,09
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een krachtige en pittige kick toe aan je roerbakgerechten met dit op Szechuan geïnspireerde kruidenpakket. Het is perfect voor degenen die hunkeren naar intense smaken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1365 kJ / 326 kcal |
| Vet | 14.9 g |
| waarvan verzadigd | 3.36 g |
| Koolhydraten | 41.66 g |
| waarvan suikers | 13.8 g |
| Vezels | 2.18 g |
| Eiwitten | 5.2 g |
| Zout | 5.62 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!