AUTHENTIC Chicken Sausage 360g
€ 8,29
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de sappige en smaakvolle smaak van deze kippenworst. Gemaakt met hoogwaardige kip en een mix van kruiden, ideaal om te grillen, in de pan te bakken of toe te voegen aan je favoriete gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 765 kJ / 183 kcal |
| Vet | 9.7 g |
| waarvan verzadigd | 3.1 g |
| Koolhydraten | 9.46 g |
| waarvan suikers | 2.07 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14.4 g |
| Zout | 1.15 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!