AYUKO Red Bean Ice Cream 500ml
€ 4,39
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ontdek de heerlijke zoetheid van AYUKO Rode Bonencrème. Dit traditionele Japanse dessert bestaat uit een zachte, romige rode bonenpasta, perfect om zo van te genieten of als topping voor ijs, pannenkoeken en meer.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 376 kJ / 91 kcal |
| Vet | 5.2 g |
| waarvan verzadigd | 3.7 g |
| Koolhydraten | 9.5 g |
| waarvan suikers | 9.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.5 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!