Andere Opties
Beschrijving
BAMBOO TREE kokoswater, een verfrissende dorstlesser met een heerlijke, exotische smaak. Perfect om zo te drinken of te gebruiken in smoothies en cocktails. Geniet van de pure smaak van kokos, ideaal voor een gezonde en hydraterende boost. Een tropische traktatie!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 97 kJ / 23 kcal |
| Vet | 0.02 g |
| waarvan verzadigd | 0.01 g |
| Koolhydraten | 5.6 g |
| waarvan suikers | 4.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.06 g |
| Zout | 0.09 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!