BIBIGO Gyoza Beef Bulgogi 600g
€ 11,29
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ervaar de authentieke smaak van Korea met Bibigo Beef Bulgogi Gyoza. Deze dumplings zijn gevuld met mals gemarineerd rundvlees in een klassieke bulgogisaus en bieden een echt authentieke Koreaanse BBQ-ervaring. Geniet ervan, gestoomd, gekookt of gebakken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 688 kJ / 163 kcal |
| Vet | 4.3 g |
| waarvan verzadigd | 1.6 g |
| Koolhydraten | 22 g |
| waarvan suikers | 2.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 1.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!