BIBIGO Gyoza Chicken and Vegetable 600g
€ 9,59
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Proef de heerlijke smaken van Bibigo Chicken Gyoza. Deze Koreaanse dumplings zijn gevuld met malse kip en een mix van aromatische kruiden. Eenvoudig te bereiden en boordevol smaak. Gewoon stomen, koken of bakken voor een heerlijke maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 817 kJ / 195 kcal |
| Vet | 8.9 g |
| waarvan verzadigd | 3 g |
| Koolhydraten | 20.3 g |
| waarvan suikers | 1.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.4 g |
| Zout | 0.69 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!