BIBIGO Gyoza beef BBQ 525g
€ 11,29
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Steek de grill (of je kookplaat!) aan voor deze Bibigo Gyoza Beef BBQ. Deze Koreaanse dumplings zijn gevuld met hartig rundvlees met barbecuesmaak en bieden een unieke en heerlijke draai aan een klassiek gerecht. Geniet ervan, gestoomd, gekookt of gebakken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 930 kJ / 222 kcal |
| Vet | 10.8 g |
| waarvan verzadigd | 4.5 g |
| Koolhydraten | 20.7 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 10.5 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!