BIBIGO Gyoza Kimchi and Pork 525g
€ 11,09
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ervaar de gedurfde smaken van Korea met deze Bibigo Gyoza. Gevuld met een pittige kimchi en hartige varkensvleesvulling, zullen deze dumplings je smaakpapillen zeker prikkelen. Geniet ervan, gestoomd, gekookt of gebakken als voorgerecht of hoofdgerecht.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 7107 kJ / 168 kcal |
| Vet | 6.7 g |
| waarvan verzadigd | 2.5 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| waarvan suikers | 2.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!