BIBIGO Instant Tteokbokki Hot & Spicy Pouch 360g
€ 5,29
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ervaar de klassieke Koreaanse streetfood sensatie! Chewy rijstcakes in een onweerstaanbare hete en zoete saus. Snel en makkelijk te bereiden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1076 kJ / 257 kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 7.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.8 g |
| Zout | 1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!