BIBIGO Pork Gyoza 600g
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Een klassieke combinatie! Bibigo Gyoza Varkensvlees & Groenten zijn gevuld met een hartige mix van sappig varkensvlees en verse groenten. Deze veelzijdige dumplings kunnen tot in de perfectie worden gestoomd, gekookt of gebakken. Geniet ervan als voorgerecht of hoofdgerecht.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 864 kJ / 167 kcal |
| Vet | 9.1 g |
| waarvan verzadigd | 3.7 g |
| Koolhydraten | 23.3 g |
| waarvan suikers | 2.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.7 g |
| Zout | 0.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!