BIBIGO Steamed Dumplings Chicken & Vegetable 560g
€ 9,79
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van deze heerlijke en handige gestoomde dumplings gevuld met een hartige mix van kip en groenten. Deze dumplings zijn perfect voor een snelle en gemakkelijke maaltijd of snack.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 676 kJ / 161 kcal |
| Vet | 6 g |
| waarvan verzadigd | 1.7 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.7 g |
| Zout | 0.69 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!