BIN BIN Rice Cracker Snow 150g
€ 2,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze lichte en knapperige rijstcrackers zijn een klassieke Japanse snack. Hun delicate textuur en subtiele zoetheid maken ze perfect om zo van te genieten, of met je favoriete toppings.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2033 kJ / 483 kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan verzadigd | 7.7 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Vezels | 0.8 g |
| Eiwitten | 5.2 g |
| Zout | 0.74 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!