BIN BIN Rice Crackers Coconut Flavor 150g
€ 2,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een tropisch tintje met deze rijstcrackers met kokossmaak. Deze knapperige crackers bieden een zoete en bevredigende crunch met een vleugje kokosnoot.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2109 kJ / 503 kcal |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 9.7 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0.8 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 1.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!