BINGGRAE Melona Melon Ice Bar 70ml
€ 0,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
De iconische Koreaanse ijsreep met de zoete, romige smaak van meloen. Een heerlijke en verfrissende traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 683 kJ / 163 kcal |
| Vet | 6.3 g |
| waarvan verzadigd | 4.4 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan suikers | 22.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.3 g |
| Zout | 0.06 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!