Andere opties
Beschrijving
Deze biologische misopasta is een gefermenteerde sojabonenpasta die een rijke umami-smaak aan uw gerechten toevoegt. Gebruik het om misosoep, marinades en sauzen te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 706 kJ / 168 kcal |
| Vet | 5.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.9 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 12 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!