BIO ASIA Butter Ghee 250ml
€ 11,89
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze geklaarde boter is een hoofdbestanddeel van de Indiase keuken. De rijke smaak en het hoge rookpunt maken het perfect voor frituren, sauteren en het toevoegen van een nootachtig aroma aan uw gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 3747 kJ / 895 kcal |
| Vet | 99 g |
| waarvan verzadigd | 66 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!