Andere opties
Beschrijving
Geniet van een knapperig en smaakvol tussendoortje met deze papadums op basis van linzen. Deze flatbreads zijn op smaak gebracht met een geurige curry masala-kruidenmix, perfect om in je favoriete chutneys te dippen of naast curries te serveren.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2174 kJ / 522 kcal |
| Vet | 34 g |
| waarvan verzadigd | 17 g |
| Koolhydraten | 37 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 3.7 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!