Andere Opties
Beschrijving
Voeg een pittige kick toe aan je tussendoortje met deze papadums op basis van linzen. Deze flatbreads zijn gekruid met een vurige mix van kruiden, perfect voor wie van een beetje warmte houdt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2042 kJ / 485 kcal |
| Vet | 27 g |
| waarvan verzadigd | 13 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan suikers | 1.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 16 g |
| Zout | 5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!