BUONO Mochi Ice Mango 156g
€ 7,19
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ervaar de smaak van de zon met BUONO Mochi Ice Mango. Deze tropische lekkernijen bestaan uit zoet mango-ijs verpakt in zachte, taaie mochi en zorgen voor een vleugje fruitige smaak bij elke hap.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1000 kJ / 239 kcal |
| Vet | 6 g |
| waarvan verzadigd | 3 g |
| Koolhydraten | 37 g |
| waarvan suikers | 19 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!