BUONO Mochi Ice Tropical Paradise 156g
€ 7,19
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ontsnap naar een tropisch paradijs met BUONO Mochi Ice Tropical Paradise. Deze verfrissende lekkernijen bevatten een mengeling van tropische fruitsmaken, omhuld met zachte, taaie mochi, die bij elke hap een vleugje zonneschijn bieden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 930 kJ / 221 kcal |
| Vet | 6.6 g |
| waarvan verzadigd | 4.6 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan suikers | 24 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.08 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!