Andere opties
Beschrijving
Deze knapperige crackers zijn gemaakt van melinjonoten en op smaak gebracht met een pittige mix van chilipepers. Geniet ervan als tussendoortje of serveer ze met je favoriete dips en spreads.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1482 kJ / 354 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!