Andere Opties
Beschrijving
Proef de zoete en kruidige smaak van CARMEN Stem Ginger In Syrup, perfect om toe te voegen aan desserts of om er zo van te genieten. Dit kleine potje van 240 gram is een heerlijke traktatie voor gemberliefhebbers.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1088 kJ / 260 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Vezels | 2.5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.12 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!