Andere opties
Beschrijving
Creëer een rijke en smaakvolle runderbouillon met dit handige bouillonpoeder. Dit poeder is gemaakt van geconcentreerde runderbouillon, perfect om diepte en complexiteit toe te voegen aan uw soepen, stoofschotels en sauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 799 kJ / 190 kcal |
| Vet | 5.5 g |
| waarvan verzadigd | 3.2 g |
| Koolhydraten | 29 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.1 g |
| Zout | 54 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!