Andere Opties
Beschrijving
Ervaar een uitbarsting van tropische zoetheid met DAIFUKU Mini Mochi Mango Flavour. Deze hapklare mochi-snacks zijn gevuld met een heerlijke mangovulling en zorgen bij elke hap voor een heerlijke tropische smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1620 kJ / 387 kcal |
| Vet | 17.7 g |
| waarvan verzadigd | 10.4 g |
| Koolhydraten | 56.4 g |
| waarvan suikers | 28.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 0.06 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!