Andere Opties
Beschrijving
Geef uw roerbakgerechten een krachtige smaak met DEK SOM BOON Knoflook-peper-roerbaksaus. Deze aromatische saus combineert de scherpe smaak van knoflook met de vurige kick van zwarte peper, waardoor een heerlijke en veelzijdige smaakmaker ontstaat.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 447 kJ / 107 kcal |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 6.55 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!