DELICO Shanghai Pork Wonton 312g
€ 8,49
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van deze hartige dumplings gevuld met mals varkensvlees en aromatische kruiden. Perfect om toe te voegen aan soepen of roerbakgerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 904 kJ / 216 kcal |
| Vet | 6.6 g |
| waarvan verzadigd | 2.2 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 2.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0.7 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.






Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!