DELIEF Seaweed Roll Vegetable 500g
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van DELIEF zeewierrolletjes met groenten. Deze kant-en-klare bevroren lekkernij is perfect voor snelle Aziatische maaltijden, als smaakvolle snack, of in soepen en hot pots. Een authentieke toevoeging aan uw maaltijd. Bewaar dit product diepgevroren voor optimale versheid.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 670 kJ / 160 kcal |
| Vet | 6 g |
| waarvan verzadigd | 0.9 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!