DIAMOND Mango Halves Carabao 500g
€ 8,29
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Geniet van de zoete en tropische smaak van Filippijnse mango’s met deze ingeblikte mangohelften. Deze mango’s worden op siroop geconserveerd en vormen een heerlijk en handig tussendoortje of dessert.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 243 kJ / 57 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 0.01 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!