Andere opties
Beschrijving
Geniet van de gezondheidsvoordelen en levendige smaak van kurkuma met deze kant-en-klare gouden kurkumadrank. Gemengd met traditionele Indonesische kruiden en specerijen is het een verfrissende en revitaliserende drank die het algehele welzijn ondersteunt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 161 kJ / 38 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9 g |
| waarvan suikers | 8.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.1 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerBeoordelingen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Ginny Krijgsman –
28-09-2025 een workshop djamu djamu bij het Indisch Herinneringscentrum Den Haag. Geweldig! Zo leuk en lekker. Ook een flesje meegekregen en thuis opgedronken. Fris, gezond en een heerlijke smaak.