RENGI Fried Tofu Kimbap 230g
€ 4,99
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Heerlijke Koreaanse kimbap met gebakken tofu, een smakelijke en vegetarische maaltijd. Perfect voor een snelle lunch of snack.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 653 kJ / 156 kcal |
| Vet | 3.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 29.7 g |
| waarvan suikers | 2.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.8 g |
| Zout | 0.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!