EVERBEST Vegetarian Char Siu 500g
€ 9,19
Op voorraad
Beschrijving
Geniet van een heerlijk plantaardig alternatief voor char siu met deze vegetarische versie, perfect voor wokgerechten en rijstgerechten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 335 kJ / 80 kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.



Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!