Andere opties
Beschrijving
Ontdek de authentieke smaak van FISHWELL geconserveerd mosterdblad. Dit ingelegde mosterdblad is perfect als smaakmaker in diverse Aziatische roerbakgerechten, soepen en stoofpotten. Voeg een heerlijke zuur-zoute diepte toe aan uw Oosterse maaltijden. Ideaal voor snelle, smaakvolle bereidingen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 206 kJ / 49 kcal |
| Vet | 2.2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6.1 g |
| waarvan suikers | 2.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.2 g |
| Zout | 5.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!